Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Kozerki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

960 000 zł1 751 m² 548,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetnie zlokalizowana działka inwestycyjna, położona w Kozerkach bezpośrednio przy dk 719 - trasie Warszawa - Skierniewice. - nieruchomość ma powierzchnię 1751 m2; - znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł3 690 m² 357,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w okolicy Grodziska Maz. działka przemysłowa o pow. 3690m. Teren przemysłowy bez planu zagospodarowania. W cenie działki murowany budynek biurowy o powierzchni zabudowy 480m.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 105 000 zł2 763 m² 399,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 2763 m w Kozerkach, w gminie Grodzisk, tuż pod Warszawą. Położona na skraju lasu, z płaskim terenem i nieregularnym kształtem,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży zgrabną działkę budowlaną o pow. 1500m zlokalizowaną ok 3 km od Grodziska Mazowieckiego. Piękne położenie! Zgrabna, płaska, ogrodzona działka w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 000 zł1 200 m² 315,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia przepiękne działki w bezpośrednim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego - w Kozerkach. Działki prostokątne o wymiarach 27m x 44m. Media: prąd, woda, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 753 m² 541,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1753 m położona w centrum miejscowości Kozerki (gmina Grodzisk Mazowiecki). Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł2 447 m² 158,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - duża działka W kozerkach Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2447 m , położona w spokojnej i zielonej części Kozerek, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Kozerkach koło Grodziska Maz. Działka przy prywatnej, gruntowej drodze z udziałami w cenie (ok 100 m od drogi gminnej).

Szczegóły ogłoszenia

963 000 zł1 751 m² 549,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka idealna pod prowadzenie działalności! Działka o powierzchni 1 751m2 położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Zaledwie 3km od Grodziska Mazowieckiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 751 000 zł7 502 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetnie zlokalizowana działka inwestycyjna, położona w Kozerkach bezpośrednio przy dk 719 - trasie Warszawa - Skierniewice. Nieruchomość ma powierzchnię 7502 m2., szerokość od drogi ok. 40 m,.

Szczegóły ogłoszenia

368 999 zł1 454 m² 253,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Kozerki gmina Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość o powierzchni 1454 m . Objęta mpzp - przeznaczenie podstawowe: mn teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 410 m² 361,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Położona w okolicy Grodziska Maz. działka przemysłowa o pow. 1400m. Teren przemysłowy bez planu zagospodarowania. Na działce murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 50m.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł5 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 5200 m w Kozerkach, gm. Grodzisk Mazowiecki z własną linią brzegową Wyjątkowa działka o powierzchni 5200 m położona w malowniczej części Kozerek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 721 000 zł3 693 m² 466,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić państwu działkę na sprzedaż dla osób poszukujących działki pod budowę hali lub budynku usługowego. Działka o powierzchni 3 693 mkw położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł7 800 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 7800 m, doskonale zlokalizowana przy asfaltowej drodze publicznej, z pełnym dojazdem dla samochodów ciężarowych (tir). Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego /5min/ Działka w pobliżu domów jednorodzinnych w pięknej okolicy lasu i innych atrakcji/basen ,kort tenisowy,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 676 m² 226,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży dwie działki położone obok siebie w miejscowości Kozerki, w gminie Grodzisk Mazowiecki. Jedna z działek ma powierzchnię 1676m, druga 1675m. Dla działek wydany.

Szczegóły ogłoszenia

2 394 000 zł17 100 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka inwestycyjna na rozwojowym terenie pod Grodziskiem Mazowieckim. Przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa z usługami. Koncepcja zabudowy jednorodzinna dwulokalowa. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 770 m² 397,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w okolicy Grodziska Maz. działka przemysłowa o pow. 2770m. Teren przemysłowy bez planu zagospodarowania. Na działce murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 60m.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kozerki - piękna, działka budowlana, w bardzo dobrej lokalizacji na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Działka o powierzchni 1500m2 i wymiarach 27x55, doskonała pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną 3000m zlokalizowaną pod Grodziskiem Mazowieckim. Pięknie położona, w urokliwym zakątku! Zgrabna, płaska, ogrodzona działka w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kozerki - piękna, duża działka budowlana, w bardzo dobrej lokalizacji na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Działka o powierzchni 3000m2 i wymiarach 54x55, doskonała pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 200 zł2 763 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa pod Grodziskiem Mazowieckim w miejscowości Kozerki. Działka leży przy drodze powiatowej. Teren nie objęty mpzp trzeba wystąpić o wz. W okolicy magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł7 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana w Kozerkach , gmina Grodzisk Mazowiecki. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 7 800 m , położoną w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł12 794 m² 218,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest budowlano - inwestycyjna działka o powierzchni 12794m2 w miejscowości Kozerki w gminie Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość znajduję się przy samej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

549 000 zł3 150 m² 174,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 3150m2 w Kozerach, przy granicy z Grodziskiem Mazowieckim. Działka o wymiarach 67m x 47m. Woda, prąd i gaz w drodze. W pobliżu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

7 436 000 zł33 800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż kompleks gruntów o łącznej powierzchni 33 800 m (3,38 ha) położony w miejscowości Kozery, gmina Grodzisk Mazowiecki, w dynamicznie rozwijającej się części gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

843 410 zł4 439 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka siedliskowa w Kozerach. Działka z wydanymi warunkami wz w trakcie podziału. Według wz przeznaczenie siedlisko ( budynek parterowy z poddaszem w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

480 000 zł1 784 m² 269,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1764 m2 w miejscowości Kozery pod Grodziskiem Mazowieckim. Działka płaska o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 35 x 42.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

1 290 000 zł5 200 m² 248,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 5200 m2 w Kozerach koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone we wsi Kozery, przy ulicy Uroczej, zaledwie 4,6 km od Grodziska Mazowieckiego. Obręb ewidencyjny działki - Kozery, gmina Grodzisk Mazowiecki. Nr ew. 18/3. Powierzchnia 3.000.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

450 000 zł1 768 m² 254,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w zielonej i spokojnej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość położona jest w kameralnej części okolic Grodzisk Mazowiecki, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

Działka rolna

Kałęczyn

420 600 zł3 505 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 3505 m z częścią leśną tylko 3 km od centrum Grodziska Mazowieckiego Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3505 m, położona w cichej i zielonej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

410 000 zł1 500 m² 273,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1500 m , położoną w malowniczej miejscowości Kałęczyn w gminie Grodzisk Mazowiecki. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

499 000 zł4 200 m² 118,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do kupienia działka o powierzchni 4200m2 położona na granicy trzech miejscowości: kałęczyna, odrano-Woli i Adamowizny. Działka o wymiarach 44m na 90m. Media: prąd, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

950 000 zł13 400 m² 70,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam idealny teren pod inwestycję. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1,34 ha w Kałęczynie zaledwie 1,5 kilometra od Grodziska Mazowieckiego. Teren można podzielić na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

1 250 000 zł13 400 m² 93,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Położona w Kałęczynie działka rolna o powierzchni 1,34ha. Zgodnie z mpzp działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową niską (symbol w planie mn) Zapraszam :link do strony.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

368 000 zł1 500 m² 245,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Wólce Grodziskiej, zlokalizowaną na przedmieściach Grodziska Mazowieckiego. Na działce można postawić budynek dwulokalowy. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

2 500 000 zł23 835 m² 104,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy działkę w Wólce Grodziskiej o powierzchni 23 835 m2, w pobliżu zabudowa mieszkaniowa i osiedle nowych domów typu segmenty. Nr działek 142 i 146. Dojazd do działki ul.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

375 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500m2 zlokalizowane w Wólce Grodziskiej. Wydane warunki zabudowy ( zabudowa jednorodzinna ). Dostępne media: prąd , woda i gaz Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozerki +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Kozerki,mazowieckie

439 000 zł2 447 m² 179,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknej dużej działki w Kozerkach. Działka o powierzchni 2447 m2. Bardzo blisko Grodziska Mazowieckiego, który zapewnia wszystkie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij