Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kozerki

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kozerki - piękna, działka budowlana, w bardzo dobrej lokalizacji na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Działka o powierzchni 1500m2 i wymiarach 27x55, doskonała pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

407 120 zł1 454 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Kozerki gmina Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość o powierzchni 1454 m . Objęta mpzp - przeznaczenie podstawowe: mn teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 340 000 zł212 m² 6 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Przestronny, parterowy dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu nowych domów wolnostojących. Budowany z tradycyjnych, najlepszych i najnowocześniejszych materiałów, przez sprawdzonego, lokalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kozerki

Kozerki,mazowieckie

520 000 zł5 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 5200 m w Kozerkach, gm. Grodzisk Mazowiecki z własną linią brzegową Wyjątkowa działka o powierzchni 5200 m położona w malowniczej części Kozerek,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

510 000 zł1 410 m² 361,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Położona w okolicy Grodziska Maz. działka przemysłowa o pow. 1400m. Teren przemysłowy bez planu zagospodarowania. Na działce murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Kozerki

Kozerki,mazowieckie

2 394 000 zł17 100 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka inwestycyjna na rozwojowym terenie pod Grodziskiem Mazowieckim. Przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa z usługami. Koncepcja zabudowy jednorodzinna dwulokalowa. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Kozerki

Kozerki,mazowieckie

47 900 zł1 180 m² 40,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesna powierzchnia magazynowa z częścią biurową. Duży plac manewrowy, pełny monitoring. Media: prąd, woda, gaz, szambo, światłowód Produkcja: jest możliwa i akceptowalna. Hala jest.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Kozerkach koło Grodziska Maz. Działka przy prywatnej, gruntowej drodze z udziałami w cenie (ok 100 m od drogi gminnej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Kozerki,mazowieckie

959 000 zł170 m² 5 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom dwulokalowy w stanie deweloperskim,o powierzchni 170m użytkowych, każdy lokal. Nieruchomość usytuowana w cichej i spokojnej okolicy w Kozerkach , tuż przed Grodziskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Kozerki

Kozerki,mazowieckie

950 000 zł1 753 m² 541,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1753 m położona w centrum miejscowości Kozerki (gmina Grodzisk Mazowiecki). Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kozerki

Kozerki,mazowieckie

2 600 000 zł680 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 450 m²

Położona w okolicy Grodziska Maz. hala przemysłowa murowana o pow. 400m. oraz blaszana o powierzchni 280m. Położone w terenie przemysłowym na działce 3450m częściowo utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kozerki

Kozerki,mazowieckie

19 475 €4 100 m² 4,75 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 4100m2 w Kozerkach przy dw719 standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie posadzka bezpyłowa manewr tir Odporność ogniowa 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Kozerki,mazowieckie

3 900 000 zł7 800 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 7800 m, doskonale zlokalizowana przy asfaltowej drodze publicznej, z pełnym dojazdem dla samochodów ciężarowych (tir). Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

889 000 zł115 m² 7 730,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferuję do kupienia połowę bliźniaka w miejscowości Kozerki, graniczącej z Grodziskiem Mazowieckim. Nieruchomość znajduje się w urokliwej, zielonej miejscowości Kozerki. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 770 m² 397,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w okolicy Grodziska Maz. działka przemysłowa o pow. 2770m. Teren przemysłowy bez planu zagospodarowania. Na działce murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 60m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kozerki,mazowieckie

439 000 zł2 447 m² 179,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknej dużej działki w Kozerkach. Działka o powierzchni 2447 m2. Bardzo blisko Grodziska Mazowieckiego, który zapewnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kozerki,mazowieckie

442 500 zł1 500 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek budowlanych o łącznej powierzchni 1 500 m2 w Kozerkach (gm. Grodzisk Mazowiecki, pow. grodziski) oferta na wyłączność Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kozerki

Kozerki,mazowieckie

3 612 000 zł7 224 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona zaledwie 3km od Grodziska Mazowieckiego - w miejscowości Kozerki. Działka o łącznej powierzchni 7224m znajduje się w pierwszej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 148 000 zł166 m² 6 899,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 166,4 m2 w Kozerkach pod Grodziskiem Maz. Wygodny, dający komfort mieszkania projekt, nowoczesny design, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kozerki,mazowieckie

919 000 zł115 m² 7 986,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przepiękny dom 115m2 na dużej, urokliwej działce 750m2- twoje wymarzone miejsce do życia! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu w spokojnej okolicy, otoczonym zielenią i naturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Kozerki

Kozerki,mazowieckie

950 000 zł1 753 m² 541,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna mieszkaniowo-usługowa 1753 m | Kozerki Lokalizacja: kozerki, gm. Grodzisk Mazowiecki Powierzchnia: 1753 m mpzp: tak (funkcja mieszkaniowo-usługowa) Media: prąd, woda, gaz,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij